english version

Про проєкт та призначення коштів

Громадська спілка “Освіторія” – це неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні. Ми створюємо інноваційні школи і програми, допомагаємо вчителям навчатись та надаємо доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям.

Війна зачепила 7 мільйонів дітей в Україні. Понад 4.5 мільйони дітей були змушені покинути свої домівки, а 2 мільйони - виїхали за межі Україні. Велика кількість шкіл зруйнована, а навчальний процес зупинено. У воєнні часи наша місія - допомагати країні відновити навчання та забезпечити доступ до якісної освіти для усіх дітей.

Для цього ми:

  • працюємо над Всеукраїнською школою онлайн: національною платформою для навчання 5-11 класів
  • проводимо щоденні навчальні прямі ефіри для дітей
  • консультуємо вчителів, експертів, розробляємо методичні матеріали в Україні та закордоном
  • допомагаємо українським школам знайти вчителів, а вчителям - роботу в школах
  • створюємо освітній контент

Серед інших наших благодійних освітніх проєктів:

Перша професія

З 2010 року ми навчаємо дітей-сиріт 12-17 років першій професії, допомагаємо їм знайти себе і не боятися безробітного майбутнього поза стінами інтернату. Це безкоштовні гуртки з напрямків «крій та шиття», «перукарська майстерність», «пошив та ремонт взуття», «кулінарія» та інші. Наразі, відкрито 50 професійних гуртків по всій Україні і ця цифра постійно зростає. Детальніше за посиланням.

iLearn

Безкоштовна гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО та для всіх, хто бажає навчатися. Ми прагнемо, щоб усі діти в Україні мали можливість вступити саме до тих ВНЗ, про які мріють, незалежно від місця проживання, навчального закладу, чи соціального статусу. Наразі, на платформі навчається понад 155 000 користувачів. Детальніше за посиланням.

Тренінговий центр

Тренінговий центр Освіторії є платформою для розвитку, навчання та натхнення освітян. Ми пропонуємо найрізноманітніші теми з професійного розвитку для освітян та вчимо їх відходити від шаблонів і стереотипів, рухатися і змінюватися разом зі світом, робити навчання цікавим для дітей, а викладання – престижним. Детальніше за посиланням.

Відкриття гуртків, організація навчальних вебінарів чи онлайн-курсів, навчання вчителів – це все потребує щоденних інвестицій і ми просимо небайдужих до освіти людей підтримати нашу діяльність благодійними внесками.

Ви можете обрати довільний розмір допомоги:

  • регулярні щомісячні пожертви в розмірі 50 грн, 100 грн, 500 грн, 1000 грн або зазначивши власну суму;
  • разовий платіж у розмірі 100 грн, 200 грн, 500 грн, 1000 грн або зазначивши власну суму.

Всі отримані кошти будуть розподілені на забезпечення нашої інституційної діяльності та благодійних проєктів:

  • зарплати викладачам і експертам;
  • технічну підтримку навчальних платформ;
  • розробку і публікацію сучасних освітніх матеріалів тощо.

Дякуємо за небайдужіть та підтримку!

Команда ГС “Освіторія”