Про проєкт та призначення коштів

Громадська спілка “Освіторія” – це неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні. Ми створюємо інноваційні школи і програми, допомагаємо вчителям навчатись та надаємо доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям. Серед наших благодійних освітніх проєктів:

Перша професія

З 2010 року ми навчаємо дітей-сиріт 12-17 років першій професії, допомагаємо їм знайти себе і не боятися безробітного майбутнього поза стінами інтернату. Це безкоштовні гуртки з напрямків «крій та шиття», «перукарська майстерність», «пошив та ремонт взуття», «кулінарія» та інші. Наразі, відкрито 50 професійних гуртків по всій Україні і ця цифра постійно зростає. Детальніше за посиланням.

iLearn

Безкоштовна гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО та для всіх, хто бажає навчатися. Ми прагнемо, щоб усі діти в Україні мали можливість вступити саме до тих ВНЗ, про які мріють, незалежно від місця проживання, навчального закладу, чи соціального статусу. Ми переконані, що доступ до освіти має бути рівним для всіх. Наразі, на платформі навчається понад 155 000 користувачів. Детальніше за посиланням.

Тренінговий центр

Тренінговий центр Освіторії є платформою для розвитку, навчання та натхнення освітян. Ми пропонуємо найрізноманітніші теми з професійного розвитку для освітян та вчимо їх відходити від шаблонів і стереотипів, рухатися і змінюватися разом зі світом, робити навчання цікавим для дітей, а викладання – престижним. Детальніше за посиланням.

Відкриття гуртків, організація навчальних вебінарів чи онлайн-курсів, навчання вчителів – це все потребує щоденних інвестицій і ми просимо небайдужих до освіти громадян підтримати нашу діяльність благодійними внесками. Всі отримані кошти йдуть на забезпечення наших поточних благодійних освітніх проєктів: зарплати викладачам і експертам, технічна підтримка навчальної платформи, розробка освітніх матеріалів тощо.

Ви можете обрати довільний розмір допомоги:

  • регулярні щомісячні пожертви в розмірі 50 грн, 100 грн, 500 грн, 1000 грн або зазначивши власну суму;
  • разовий платіж у розмірі 100 грн, 200 грн, 500 грн, 1000 грн або зазначивши власну суму.

Всі отримані кошти будуть розподілені на забезпечення наших поточних благодійних освітніх проєктів:

  • зарплати викладачам і експертам Першої професії та Тренінгового центру;
  • технічна підтримка навчальної платформи iLearn (оплата хостингу й серверів);
  • розробка і публікація сучасних освітніх матеріалів на Освіторія Медіа тощо.

Дякуємо за небайдужіть та підтримку!

Команда ГС “Освіторія”