фільм відомої української режисерки Катерини Горностай про українські школи в часи повномасштабної війни. Це історія про силу нації, втілену в конкретних людських обличчях, та інструмент культурної дипломатії.
Війна в Україні триває, а її діти та вчителі платять надмірну ціну за можливість скористатися правом на освіту.
Збереження шкіл в Україні відкритими — це спроба відтворити хоча б частину нормального життя, яке учні мали до повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року (в деяких регіонах навіть раніше, у 2014 році).
Знятий без закадрового голосу, інтерв’ю та реконструкцій, СТРІЧКА ЧАСУ розповідає, як війна впливає на повсякденне життя учнів і вчителів.
Фільм має мозаїчну структуру: він досліджує, як у ці жахливі часи школа функціонує онлайн та в реальному житті — на лінії фронту та поза нею, і як це переплітається з постійною небезпекою в умовах війни.
Фільм СТРІЧКА ЧАСУ увійшов до основної конкурсної програми 75-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, де змагатиметься за головний приз — «Золотого ведмедя». Це перший фільм української режисерки, що потрапив до основного конкурсу фестивалю з 1997 року, тоді це було кіно Кіри Муратової ТРИ ІСТОРІЇ.
Дебютна стрічка Катерини Горностай, СТОП-ЗЕМЛЯ, отримала «Кришталевого ведмедя» від Юнацького журі програми Generation 14+ на Берлінському кінофестивалі у 2021 році. Над СТРІЧКОЮ ЧАСУ режисерка працювала разом з тією ж командою.