Журнал Фокус: Зоя Литвин у ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Голова громадської спілки «Освіторія», засновниця Новопечерської школи та премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine. Зоя Литвин стала однією зі ста найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус».

У виданні наголошують на цінності Новопечерської школи, яка після введення карантину стала майданчиком для зйомок Всеукраїнської школи онлайн. Там зняли кількасот уроків з різних предметів, які українські учні дивилися в інтернеті або на телебаченні, доки навчалися дистанційно.

Уроки читали на камеру вчителі-волонтери, у тому числі викладачі Новопечерської школи. Як зазначає пані Литвин, проєкт продовжать цієї осені: запишуть усі теми навчального року для всіх класів.

До викликів дистанційного навчання Новопечерська школа теж готова. Влітку методисти закладу пройшли курси Гарварду з дистанційного навчання.

У журналі «Фокус» акцентують на важливості проведення національної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine. У 2020 році її провели в четвертий раз, дотримуючись усіх правил карантину. Вчительський Оскар цьогоріч отримав учитель Василь Дяків із Тернопільської області. Освітній візіонер викладає історію, основи здоров’я та громадянську освіту.

Як складали рейтинг?

У прийнятті рішення брала участь редакційна колегія журналу «Фокус». Долучилися до обговорення експерти в політичній, соціальній та культурній сферах.

Впливовість жінок оцінювалася за п’ятьма критеріями: здібність самостійно приймати ключові для країни та певної сфери рішення, вплив на громадську думку, бізнес-вплив, родинні зв’язки та особиста популярність.

Новини
  • 14-03-2018 / admin «Освіторія» відкрила конкурс грантів для освітян на навчання в престижному виші Канади ГС «Освіторія» оголошує конкурс грантів для освітян на навчання в університеті Queen’s University (Канада). Читати далі
  • / admin «Освіторія» стала учасником міжнародної ініціативи ООН ГС «Освіторія» з 19 грудня стала учасником міжнародної ініціативи «Глобальний договір ООН» задля сприяння доступності освіти. Читати далі
зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!