Всеукраїнська школа онлайн сьогодні починає транслювати уроки для всіх класів

Всеукраїнська школа онлайн сьогодні починає транслювати уроки для всіх класів. Уже відомі розклад і теми занять. З 9-ої години 15-хвилинні уроки у вівторок та четвер транслюватимуть для молодших школярів на телеканалах та на YouTube-каналі МОН.

Програма розрахована на п’ять тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. Між ними будуть руханки, а в кінці уроків — мультфільм.

🕘 о 9-й годині на YouTube-каналі МОН чекають на всіх учнів 1-4-х класів

🕙о 10-й годині чекають на всіх учнів 5-11-х класів

Теми та розклад для 5-11-х класів — за посиланням.

Для зручності створили окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів:

Є чіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних п’яти тижнів. Також є розклад з темами, що вивчатимуться цього тижня для всіх класів, повідомляє Міносвіти.

Новини
  • 14-03-2018 / admin «Освіторія» відкрила конкурс грантів для освітян на навчання в престижному виші Канади ГС «Освіторія» оголошує конкурс грантів для освітян на навчання в університеті Queen’s University (Канада). Читати далі
  • / admin «Освіторія» стала учасником міжнародної ініціативи ООН ГС «Освіторія» з 19 грудня стала учасником міжнародної ініціативи «Глобальний договір ООН» задля сприяння доступності освіти. Читати далі
зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!