Програма розвитку молоді

Це комплексна програма підтримки дітей зі шкіл-інтернатів, яку реалізуємо спільно з компанією Coca-Cola. Ми допомагаємо дітям обрати майбутню професію, заохочуємо їх до навчання, вчимо їх мріяти, оцінювати свої можливості та вірити у себе.

Діти з інтернатів живуть в закритих умовах. Вони не знають, що на них чекає після закінчення школи, як жити без підтримки держави і не вірять в свої сили. Тому ми проводимо дітям мотиваційні тренінги про навчання, можливості, ресурси і професії. Робимо тести з профорієнтації і допомагаємо дітям визначитись із майбутньою професією та вишем. Також разом із нашим партнером компанією Coca-Cola ми відкриваємо в інтернатах комп’ютерні класи – це дозволяє працювати з дітьми онлайн і підключати їх до нашої програми iLearn.

  • Онлайн підготовка до ЗНО
  • Вебінари
  • Програма профорієнтації

Це проект про мрію та її досягнення, про виклики, які діти ставлять самі собі. Колись наші перші підопічні діти з цієї програми боялися вступати в найближчий до свого населеного пункту технікум, а зараз вони навчаються в найкраших ВНЗ країни і попереду в них чимало звершень. А ще на них дивляться молодші діти, які вже знають, що все можливо для тих, хто ставить цілі і досягає їх завдяки навчанню і праці.

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!