Тренінговий центр

Тренінговий центр Освіторії є платформою для розвитку, навчання та натхнення освітян.

Ми є центром для професійного взаємообміну між експертами, тренерами, вчителями, батьками та дітьми. Разом сприяємо позитивним змінам в сфері освіти України.

  • Сертифіковане навчання
  • Розвиток
  • Спілкування
  • Формування освітянської спільноти

Згідно з постановою №800 Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року, тренінговий центр ГС “Освіторії” може вважатися суб’єктом підвищення кваліфікації педагогів. Детальніше про нову процедуру підвищення кваліфікації можна прочитати тут.

Сертифікати, видані нашою організацією, можуть бути визнані педагогічною радою школи (зразок сертифікату).

Навчальні курси та тренінги з сертифікацією

У тренінговому центрі Освіторії ми пропонуємо найрізноманітніші теми з професійного розвитку для освітян. Ми вчимо освітян відходити від шаблонів і стереотипів, рухатися і змінюватися разом зі світом, робити навчання цікавим для дітей, а викладання – престижним.

Перелік наявних курсів та тренінгів

 

За датами проведення курсів, програмами та грантами на безкоштовне навчання слідкуйте на нашій Фейсбук сторінці та на сайті Хабу Освіторії.

Також є можливість замовити тренінги для команди: для цього пишіть нам на пошту [email protected].

Ми точно знаємо, що серед вас є креативні освітяни, але креативним освітянам часто немає куди піти або немає до кого звернутися зі своїми шаленими ідеями, от правда ж? 🙂 Ми збираємося негайно виправити це непорозуміння, і довести, що педагогічну освіту можна легко (або майже легко) та цікаво підлаштувати під потреби учня XXI століття та світу, справжнього “завтра”, якого точно не може передбачити ніхто.

Якщо ви тієї ж самої думки, то нам точно потрібно знайомитися й рухатися далі разом! Це шанс діяти швидше заради змін та розвивати себе як тренера, лектора чи наставника «Освіторії». Маєте намір стати частинкою «Освіторії»? Тоді дайте нам знати! Для цього пишіть нам на пошту [email protected].

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!