Стипендіальна програма

ГС “Освіторія” надає можливість талановитим, здібним та перспективним учням 8-11 класів здобувати якісну середню освіту та розвивати лідерські навички в Новопечерській школі, яка є однією з найінноваційніших шкіл України та світу. Стипендіальна програма – це грант від Освіторії, який повністю або частково покриває вартість навчання в Новопечерській школі.

Що потрібно для участі?

• Бути учнем 8-11 класу в наступному навчальному році.
• Проживати в місті Києві або околицях (проживання претендентів з інших міст розглядається індивідуально).
• Мати визначні академічні, творчі, спортивні або соціальні здобутки.
• Бути проактивним, ініціативним, відповідальним та працьовитим.
• Успішно пройти всі три етапи вступної кампанії.
• Належати до родини з середнім або нижчим середнього рівнем достатку, що не дає можливості родині сплачувати за контрактну форму навчання.

Що кажуть стипендіати?

Етапи відбору

Старт конкурсу на 2021/2022 навчальний рік буде оголошено додатково.

Подати заявку: На отримання гранту на навчання можуть розраховувати учні, які вступають до 8-11 класів, зі значними досягненнями в навчанні та суспільній діяльності, а також із творчими чи спортивними здобутками, із родин, які не мають матеріальної можливості сплачувати повну вартість навчання. Учень чи учениця самостійно заповнюють заявку. Один претендент має можливість подати одну заявку.

Рекомендувати: Ви маєте можливість порекомендувати учня або ученицю, який (яка) відповідає наведеним вище критеріям. Ви можете порекомендувати лише одного претендента. Рекомендований учень чи учениця будуть поінформовані про стипендіальну програму та матимуть можливість заповнити заявку.


«Ми дуже пишаємося Стипендіальною програмою та її випускниками. Стипендія розрахована на амбітних молодих лідерів, які буйно мріють і ще більше працюють для здійснення цих мрій. Отримати її можуть талановиті здібні учні. Коли ми кажемо талановиті, то не маємо на увазі лише академічні таланти. Це можуть бути спортивні, творчі та соціальні здобутки.  Ми в команді часто кажемо, що діти це лише 20% населення країни, але 100% її майбутнього. Для того, щоб воно було яскравим, ми надаємо шанс молодим лідерам.» – Зоя Литвин, Голова ГС “Освіторія”, засновниця Новопечерської школи.


зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!