Рекруторія

  • 8 років співпраці з освітянами
  • повний цикл рекрутингу
  • більше 5 000 власних контактів вчителів
  • конфіденційність

Ми знаємо, наскільки це непросто: знайти роботу мрії, або сформувати по-справжньому свою команду. Тим паче, коли мова йде про освітню галузь, де працювати серед однодумців вкрай важливо! Саме тому ми створили “Рекруторію” — місточок між навчальними закладами та педагогами мрії, аби ви могли знайти одне одного у вирі вакансій, резюме та можливостей. Ми пропонуємо школам та вчителям свою експертну допомогу від А до Я у цьому відповідальному процесі. “Рекруторія” працює по всій Україні.

Для пошуку вчителя у команду вашої школи ми разом розробимо портрет кандидата, ідеального саме для вас, візьмемо на себе всі складнощі пошуку, залучимо наші контакти та комунікаційні ресурси. А це — близько 5 000 вчителів та адміністративних працівників, найвпливовіше освітнє медіа, що має більш ніж 2 мільйони читачів, а головне — той досвід, довіра та авторитет, які нам вдалося сформувати за роки праці.

Вчителю ми пропонуємо надіслати своє резюме до нашої бази, і таким чином першими дізнаватися про нові вакансії в освіті та отримати можливість обирати найпривабливіші умови праці. Ми віримо, що вчителі — важливі, і працюємо лише з тими освітніми закладами, яким довіряємо, чиї цінності нам близькі, та які зможуть забезпечити вчителям найкращі умови для професійного зростання.

Якщо ви вчитель або шукаєте вчителя у свою команду, переходьте за посиланням, заповнюйте коротеньку форму, і ми в найкоротший час зв’яжемося з вами для особистого знайомства. Ми гарантуємо повну конфіденційність нашого спілкування.

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!