UNIT Factory

UNIT Factory (Ukrainian National IT Factory)  єдиний в Україні безкоштовний навчальний заклад, який готує кваліфікованих ІТ-фахівців за стандартами інноваційної французької Школи 42. У ній немає вчителів, розкладу уроків, конспектів і традиційних оцінок. Навчання відбувається за методом Peer-to-Peer (P2P), що дозволяє студентам кооперуватися та розкривати свої творчі здібності під час командної роботи над проєктами. Молоді люди оволодівають навичками самонавчання та постійного професійного вдосконалення, вкрай необхідними IТ-фахівцям, що максимально адаптує їх до виконання реальних комерційних завдань.

Освіторія робила для UNIT Factory освітній консалтинг (пошук формату і запуск проекту) і відбирала студентів. Для етапу відбору ми створили чимало ефективних фільтрів на базі власного досвіду і методик французької школи. Під час відбору не враховувались дипломи або результати ЗНО, все залежало лише від здібностей і мотивації молодих людей.

Український заклад працював у режимі 24/7, що дозволяло кожному студентові освоювати матеріал у своєму темпі й ритмі, з урахуванням власних піків продуктивності. Ще одна особливість київської ІТ-фабрики полягала у тому, що у навчальний процес була органічно вбудована програма розвитку навичок міжособистісного спілкування та роботи з людьми (soft skills). У середньому, залежно від індивідуальних здібностей, підготовка в UNIT Factory тривала від двох до трьох років.

Враховуючи несприятливу поточну економічну ситуацію, засновники вирішили закрити київський проєкт у травні 2020 року. Відповідно до партнерських домовленостей, студенти, що не пройшли повний курс підготовки, отримають сертифікати про досягнутий рівень та зможуть продовжити навчання в інших кампусах глобальної мережі Школи 42.

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!