UNIT Factory

У Києві завершила свою роботу фабрика програмування UNIT Factory, яка започаткувала в Україні принципово новий формат освіти для ІТ-фахівців. Ініціатором створення унікального закладу виступав Фонд K.Fund у партнерстві з французькою Школою 42. Перший набір відбувся наприкінці 2016 року та викликав справжній ажіотаж — на перші 300 місць було опрацьовано понад 13000 заявок. Загалом за минулі роки до навчання в UNIT Factory долучилися понад тисячу студентів.

Освіторія робила для UNIT Factory освітній консалтинг (пошук формату і запуск проекту) і відбирала студентів. Для етапу відбору ми створили чимало ефективних фільтрів на базі власного досвіду і методик французької школи. Під час відбору не враховувались дипломи або результати ЗНО, все залежало лише від здібностей і мотивації молодих людей.

Український заклад працював у режимі 24/7, що дозволяло кожному студентові освоювати матеріал у своєму темпі й ритмі, з урахуванням власних піків продуктивності. Ще одна особливість київської ІТ-фабрики полягала у тому, що у навчальний процес була органічно вбудована програма розвитку навичок міжособистісного спілкування та роботи з людьми (soft skills). У середньому, залежно від індивідуальних здібностей, підготовка в UNIT Factory тривала від двох до трьох років.

Враховуючи несприятливу поточну економічну ситуацію, засновники вирішили закрити київський проєкт у травні 2020 року. Відповідно до партнерських домовленостей, студенти, що не пройшли повний курс підготовки, отримають сертифікати про досягнутий рівень та зможуть продовжити навчання в інших кампусах глобальної мережі Школи 42.

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!