Перша професія

З 2010 року ми навчаємо дітей-сиріт 10-15 років першій професії, допомагаємо їм знайти себе і не боятися безробітного майбутнього за стінами інтернату. Це безкоштовні гуртки з напрямків «крій та шиття», «перукарська майстерність», «пошив та ремонт взуття», «кулінарія» та інші.

Напрямки

  • Швейний
  • Візаж
  • Кулінарія
  • В'язання
  • Деревообробна майстерність
  • Перукарська майстерність
  • Пошив та ремонт взуття

Для цих гуртків ми шукаємо для дітей найкращих вчителів-менторів та забезпечуємо їхні майстерні необхідними матеріалами і технікою. Під час навчання діти також відвідують сучасні великі і малі виробництва, щоб зрозуміти, як це працює поза межами інтернату і скільки це насправді коштує.

Перша професія – це більше ніж гурток. Вчителі стають дітям наставниками і друзями. Вони дають їм можливість навчитися комунікувати зі світом і заробляти собі на життя, вони вчать їх мріяти і досягати своєї мети. Вони показують, що все можливо для тих, хто вчиться і працює. І вони вчать дітей допомагати одне одному своїми знаннями і навичками.

Це кропітка і величезна робота з кожною дитиною, це ресурснозатратний і довготривалий проект. Але це реальна допомога конкретним дітям отримати шанс в житті.

Підтримайте проєкт Перша Професія!

 

До якої цінної справи ти долучаєшся, підтримуючи проект “Перша професія”?

Даруєш вихованцям інтернатів і дитячих будинків впевненість, що в майбутньому вони не залишаться без роботи.

Щомісяця понад 500 гуртківців навчаються шити та робити зачіски, куховарити, вирізати по дереву і навіть робити макіяж. Діти з інтернатів живуть у закритих умовах. Вони не знають, що на них чекає далі, як жити без підтримки держави. Вони часто не вірять у свої сили. Тому ми допомагаємо їм знайти своє місце у соціумі, обрати майбутню професію, заохочуємо до навчання, вчимо мріяти, оцінювати свої можливості та вірити в себе.

Може, саме завдяки тому, що ти перший повірив у наших умільців, вони відкриють власну справу.

Давай разом зламаємо стереотипи про випускників українських інтернатів! 

Партнери проекту

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!