Новопечерська школа

Новопечерська школа — це сучасна українська школа з глобальним мисленням і українським серцем. Ми створили цю школу в 2014 році як пілот для подальшої реформи усієї системи середньої освіти в Україні. Провідні українські педагоги і консультанти Канадського бюро міжнародної освіти (СВІЕ) розробили в Новопечерській школі унікальну педагогічну програму, поєднавши українські національні стандарти з найкращими світовими методиками. І тепер наші вчителі є експертами і допомагають Міністерству освіти і науки впроваджувати інноваційні методики в інших українських школах.

  • 460 учнів
  • > 100 благодійних проектів реалізованих учнями
  • 10% стипендіатів

За три роки роботи Новопечерська школа потрапила в рейтинг інноваційних шкіл світу від Microsoft Showcase Schools, а наші учні не тільки добре навчаються і мають високі результати, але й стають відповідальними, знаються на благодійності, хочуть і готові змінювати світ навколо себе і розуміють, що проблеми вирішують вони, а не за них. Новопечерська школа — перша та єдина школа в Україні, що впровадила програму “Лідер у мені”, адаптацію програми Стівена Кові “7 навичок надзвичайно ефективних людей” для навчальних закладів.

Це проект про мрію та її досягнення, про виклики, які діти ставлять самі собі. Колись наші перші підопічні діти з цієї програми боялися вступати в найближчий до свого населеного пункту технікум, а зараз вони навчаються в найкраших ВНЗ країни і попереду в них чимало звершень. А ще на них дивляться молодші діти, які вже знають, що все можливо для тих, хто ставить цілі і досягає їх завдяки навчанню і праці.

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!