iLearn

Безкоштовна гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО та для всіх, хто бажає навчатися. Ми прагнемо, щоб усі діти в Україні мали можливість вступити саме до тих ВНЗ, про які мріють, незалежно від місця проживання, навчального закладу, чи соціального статусу. Ми переконані, що доступ до освіти має бути рівним для всіх.

Все почалося зі співпраці з інтернатом в Чернігівській області, де ми проводили для дітей Skype-уроки з вчителем математики, щоб підготувати їх до ЗНО. Результати півроку інтенсивних занять нас вразили: діти вступили до КНЕУ на бюджет. Саме тоді ми вирішили зробити цю програму всеукраїнською і доступною кожній дитині.

  • Онлайн лекції
  • Тести
  • Вебінари
  • Матеріали для самопідготовки

Сьогодні наша платформа містить безкоштовні вебінари, онлайн-курси та тестові завдання з української мови і літератури, математики, історії України, англійської мови, а також блок профорієнтації. Всі матеріали доступні цілодобово та безоплатно. А за навчання (перегляд вебінарів, онлайн-курсів і виконання завдань) нараховуються вчибакси — віртуальні монети, які можна витрачати на апгрейд свого віртуального героя.

Нашою комплексною програмою вже скористались понад 60 000 учнів з усієї країни, серед яких і абітурієнти, які живуть на непідконтрольних Україні територіях, але хочуть вступати до українських вишів. Цим проектом ми даємо дітям шанс досягти більшого.

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!