ЮНІСЕФ, МОН та Освіторія запустили кампанію з безпечного навчання “Школо, ми готові!”

Матеріали допоможуть вчителям, школам, учням та батькам підготуватись до роботи та навчання у нових умовах. 

Інформаційну кампанію «Школо, ми готові» реалізує МОН спільно з ЮНІСЕФ за підтримки USAID та Громадської спілки «Освіторія».

Друковані постери про правила респіраторної гігієни, рекомендацій щодо безпечних умов навчання та особливості різних форматів навчання надішлють у школи, а електронні версії доступні для завантаження на mon-covid19.info/schools  разом з іншими корисними матеріалами: вікторини, інфографіки та гайдлайни.

Мета – проінформувати про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19 у навчальному році 2020/2021. А також – залучити їх до найкращих практик безпечного навчання у новій реальності.

Разом з постерами ЮНІСЕФ, МОН та громадська спілка «Освіторія» створили інтерактивний урок до 1 вересня про COVID-19 та про правила безпечного навчання під час карантину.
Тут є презентації до уроку та вікторини, матеріали для інтерактивних занять, план уроку з описом активностей та рекомендації для вчителів.

Урок допоможе:

  1. Пояснити учням нові правила поведінки під час навчання в умовах карантину;
  2. Розвінчати міфи щодо COVID-19;
  3. Ознайомити з правилами респіраторної гігієни;
  4. Проінформувати про психологічну допомогу в разі тривожного стану через пандемію, ознайомити з алгоритмом дій.
Новини
  • 14-03-2018 / admin «Освіторія» відкрила конкурс грантів для освітян на навчання в престижному виші Канади ГС «Освіторія» оголошує конкурс грантів для освітян на навчання в університеті Queen’s University (Канада). Читати далі
  • / admin «Освіторія» стала учасником міжнародної ініціативи ООН ГС «Освіторія» з 19 грудня стала учасником міжнародної ініціативи «Глобальний договір ООН» задля сприяння доступності освіти. Читати далі
зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!