«Освіторія» стала учасником міжнародної ініціативи ООН

ГС «Освіторія» з 19 грудня стала учасником міжнародної ініціативи «Глобальний договір ООН» задля сприяння доступності освіти. Це фактично означає, що організація зможе залучити приватний сектор до розробки освітніх проектів.

«Глобальний договір ООН» — міжнародна ініціатива, яка допомагає встановити зв’язок viagra pas cher між неурядовими організаціями та соціально відповідальними компаніями з метою забезпечення прав людини.

Анна Сидорук, керівник напрямку доступу до освіти ГС «Освіторія»:

United Nations Global Compact — це прекрасна ініціатива ООН, що об’єднує неприбуткові громадські організації і бізнес з понад 140 країн світу заради сприяння соціальній відповідальності та забезпечення прав людини. «Освіторія» долучилася до цієї програми, адже одним з напрямків нашої роботи є надання доступу до якісної освіти. Ми переконані, що право на освіту не залежить від соціального статусу чи місця проживання. Завдяки участі в United Nations Global Compact ми зможемо залучити ще більше українських та міжнародних партнерів до своїх освітніх проектів.

Новини
  • 14-03-2018 / admin «Освіторія» відкрила конкурс грантів для освітян на навчання в престижному виші Канади ГС «Освіторія» оголошує конкурс грантів для освітян на навчання в університеті Queen’s University (Канада). Читати далі
  • / admin «Освіторія» та МОН завершили підготовку тренерів НУШ У понеділок, 5 лютого, відбулося вручення сертифікатів тренерам НУШ, до підготовки яких долучилася «Освіторія». Читати далі
зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!