«Оскар» для вчителів: старт Global Teacher Prize Ukraine 2020

20 березня стартує реєстрація на найпрестижнішу національну вчительську премію Global Teacher Prize Ukraine. Це шанс для кожного шкільного вчителя продемонструвати педагогічний хист, відчути впевненість у своїх силах і позмагатися за чверть мільйона гривень. Вчитель може відправити заявку самостійно або його може номінувати будь-хто — учні, колеги, рідні. Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя 3 жовтня 2020 року.

Ми щиро переконані: кожен вчитель — супергерой. І має власну суперсилу, якою може ділитися із суспільством. Так-так, саме вчителі та освіта можуть врятувати нашу країну. У цих героїв нема непробивних обладунків і суперменського плаща. Але крутий IQ, помножений на запал і бажання змінювати світ навколо себе, допомагає відчувати, що наші діти в надійних руках. І поки в нас є такі вчителі-змінотворці, Україну не подолати жодним війнам, вірусам і фінансовим кризам. Будь ласка, не соромтесь сказати знайомим вчителям про їхні суперсили.

Доки триває карантин, для цього є соцмережі, наш фірмовий хештег #вчителіважливі та посилання, за яким можете номінувати любого серцю вчителя на Global Teacher Prize Ukraine.

У ці непрості часи карантину та дистанційного навчання вся країна гостро відчула, наскільки важлива «жива» робота з учителями. Але наші педагоги заслуговують на визнання не лише в умовах карантину. Тож премія Global Teacher Prize Ukraine допоможе відзначити їхній внесок у життя суспільства.

Три сходинки для номінації на Global Teacher Prize Ukraine

  • Кого можна номінувати: Шкільних вчителів з України
  • Хто може номінувати: Будь-хто: учні, родина, знайомі, люди, які симпатизують вчителю

Чому це так престижно?

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року, і відтоді в ній взяли участь 5 486 українських вчителів. З року в рік кількість заявок зростає — з 632 у 2017 році до майже 3000 у 2019.

Премію підтримують Microsoft, Агроіндустріальний холдинг МХП, Zagoriy Foundation т​а Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. ​Компанія «Делойт» в Україні виступає партнером премії та забезпечує прозорість процесу голосування.

Новини
  • 14-03-2018 / admin «Освіторія» відкрила конкурс грантів для освітян на навчання в престижному виші Канади ГС «Освіторія» оголошує конкурс грантів для освітян на навчання в університеті Queen’s University (Канада). Читати далі
  • / admin «Освіторія» стала учасником міжнародної ініціативи ООН ГС «Освіторія» з 19 грудня стала учасником міжнародної ініціативи «Глобальний договір ООН» задля сприяння доступності освіти. Читати далі
зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!