Новопечерська школа потрапила до ТОП-100 шкіл світу

Новопечерська школа увійшла до сотні найбільш інноваційних шкіл світу і тепер представить свої ноу-хау на Всесвітньому тижні освіти — T4 World Education Week.

Щоб потрапити до міжнародного ТОП-100 найкращих шкіл та провести онлайн-подію на найбільшій у світі освітній конференції T4 Word Education Week., потрібно було подати заявку та пройти суворий відбір. Зокрема, відповідати наступним критеріям:

  1. Бути чемпіоном у навчанні та робити світ кращим;
  2. Прагнути до інклюзивної та справедливої ​​якісної освіти;
  3. Мати унікальний досвід, який можна повторити в іншій школі.

Вчителька хореографії з Новопечерської школи Анна Домніч, яка увійшла до ТОП-10 найкращих вчителів України 2020,  запропонувала та втілила руханки для Всеукраїнської школи онлайн. Ці заняття стали найулюбленішими для школярів в усій країні, зібрали десятки мільйонів переглядів на ТБ, YouTube та в соцмережах, адже руханка допомогла учням, вчителям та родинам відчути себе частиною великої спільноти під час карантину.

Новини
  • 14-03-2018 / admin «Освіторія» відкрила конкурс грантів для освітян на навчання в престижному виші Канади ГС «Освіторія» оголошує конкурс грантів для освітян на навчання в університеті Queen’s University (Канада). Читати далі
  • / admin «Освіторія» стала учасником міжнародної ініціативи ООН ГС «Освіторія» з 19 грудня стала учасником міжнародної ініціативи «Глобальний договір ООН» задля сприяння доступності освіти. Читати далі
зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!