Наймолодші учасники журі Global Teacher Prize та міністр освіти — у рейтингу «Топ 30 до 30-ти»

Молодь, яка зробила значний внесок у розвиток України, отримала премію «Топ 30 до 30-ти». Це нагорода, де відзначають 30-ть успішних українців до 30 років від газети Kyiv Post.

У рейтинг потрапили юні інноватори — Ольга Харасахал, яка винайшла унікальний метод діагностики раку, та Валентин Фречка, який створює папір з опалого листя.

До речі, цьогоріч Ольга та Валентин були учасниками журі премії Global Teacher Prize Ukraine і допомагали відзначати найкращих вчителів України.

Цікаво, що премію отримала також міністр освіти та науки України Ганна Новосад. 

Також до рейтингу «Top 30 under 30 Award» увійшов фіналіст Global Teacher Prize 2018 року — вчитель інформатики та української мови й літератури Олександр Черкас.

 

Новини
  • 14-03-2018 / admin «Освіторія» відкрила конкурс грантів для освітян на навчання в престижному виші Канади ГС «Освіторія» оголошує конкурс грантів для освітян на навчання в університеті Queen’s University (Канада). Читати далі
  • / admin «Освіторія» стала учасником міжнародної ініціативи ООН ГС «Освіторія» з 19 грудня стала учасником міжнародної ініціативи «Глобальний договір ООН» задля сприяння доступності освіти. Читати далі
зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!