Команда

Зоя Литвин

Голова громадської спілки «ОСВІТОРІЯ»

Займається розбудовою, модернізацією та розвитком освіти в Україні. Відвідує міжнародні освітні саміти, форуми, виставки, вивчаючи досвід Європи, Америки, Канади, Росії для подальшого впровадження кращих методик в науково-освітню сферу України.
Закінчила Національний Університет «Києво-Могилянська Академія» за напрямком «економіка». Другу вищу освіту отримала за спеціальністю «управління навчальними закладами». Проходила стажування в Кабінеті Міністрів України. Створила та тривалий час очолювала маркетинговий відділ девелоперської компанії UDP.
Займається активними видами спорту – вейкбордингом та лижами.

Анна Сидорук

Керівник благодійних проектів та благодійних програм ГС "Освіторія"

Втілює в життя всеукраїнські благодійні проекти: «Перша професія» – програма опанування практичних професій дітьми в інтернатах України, та «iLearn» – онлайн підготовка випускників інтернатів до ЗНО.
Брала участь у роботі засідання ІІІ сесії Ради ООН з прав людини в Женеві у складі делегації України. Керувала облаштуванням сенсорної кімнати для дітей із особливими потребами в Білоцерківській школі з інклюзивною освітою.
Любить подорожувати та фотографувати

Ірина Плешакова

Менеджер благодійних проектів і програм ГС "Освіторія"

Впроваджує в інтернатних закладах України проект «Перша професія», у рамках якого діти з обмеженими можливостями отримують навички першої професії вже у школі. Координує програму професійної орієнтації для учнів старших класів, яка допомагає вихованцям інтернатів підготуватись до ЗНО і визначитись із напрямком своєї майбутньої професії. Співпрацює з інтернатами і благодійними фондами. Cертифікований бізнес-тренер, проводить мотиваційні тренінги та надає структуровану інформацію щодо вступу до навчальних закладів. Для того, щоб краще розуміти дітей та надавати їм кваліфіковану допомогу, почала вивчати психологію у Київському Гештальт Університеті. Понад 10 років працювала в міжнародній дистриб’юторській компанії, де займалась розвитком дилерської мережі та навчанням персоналу. Ірина мріє про Україну без інтернатів і живе за принципом:  «Щоб повірити в добро, треба почати робити його» (Л. М. Толстой)

Валерія Заболотна

Впроваджує програму «Лідер в мені» в освітню систему України. Займається оцінкою та розвитком персоналу.
Здобула освіту в Національному Університеті ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «психологія». Отримала MBA в University of New-Brunswick в Канаді. Займала посаду заступника декана факультету психології університету ім. Т. Г. Шевченка. Викладала в провідних українських бізнес-школах – МІБ, Единбурзька бізнес школа. Працювала віце-президентом з персоналу в BIONIC Hill, директором з організаційного розвитку в UDP. Сертифікований тренер від фундації Стівена Кові з TLIM.
Одним з найголовніших досягнень у житті вважає свою сім’ю, а улюбленим хобі – виховання трьох синів, разом з якими із задоволенням займається гірськолижним спортом.

Олена Северенчук

Займається набором, адаптацією та навчанням персоналу для роботи над проектами спілки «ОСВІТОРІЯ».
Закінчила Київський національний лінгвістичний університет та отримала диплом магістра з напрямку «філологія». Має 9-річний стаж викладання англійської мови і вважає професію вчителя однією з найбільш цікавих та необхідних в сучасному світі. Понад 5 років займалася набором персоналу та проведенням тренінгів з освітніх методик для центру англійської мови American English Center.
Спеціалізується на невербальній комунікації, обожнює сучасну українську літературу та hand-made.