Тренінговий центр — хаб Освіторія

Це особливе місце, де ми проводимо тренінги і курси для вчителів та дружніх громадських організацій в сфері освіти, та формуємо проактивну спільноту освітян. Цей хаб – спроба надихнути вчителів на позитивні зміни в собі, щоб транслювати їх далі дітям. Тож, ласкаво просимо!

  • Сертифіковане навчання
  • Розвиток
  • Спілкування
  • Формування освітянської спільноти

Ми функціонуємо як вільний простір, де можна зустрітися з колегами-освітянами, випити кави, попрацювати над проектом і просто розслабитися. В нас є зручний зал, сучасна бібліотека і все необхідне, щоб творити, надихатися, та ділитись власними креативними ідеями у Novoкав’ярні. Користування простором для освітян є безкоштовним. Для того щоб відвідувати простір, достатньо лише написати нам. З питань оренди приміщень для проведення заходів потрібно заповнити форму зворотного зв’язку нижче.

Навчальні курси та тренінги з сертифікацією

 

Ми вчимо освітян відходити від шаблонів і стереотипів, рухатися і змінюватися разом зі світом, робити навчання цікавим для дітей, а викладання – престижним.

  • 1. Креативна шафа вчителяКурс воркшопів зі створення візуалізації, творчих вправ і проектів
  • 2. ІКТ прокачкаКурс-знайомство з новими ІКТ-інструментами, які дозволять зробити уроки динамічними та цікавими не тільки для учнів, а й для самого вчителя.
  • 3. Креативні педагогічні стратегіїКурс про те, як організувати особистий педагогічний інноваційний простір і територію розвитку компетенцій 21 століття для успішного майбутнього учнів.
  • 4. Технологія розвитку критичного мисленняКурс про те, що таке критичне мислення, як протистояти спробам маніпулювання, навчитися чітко мислити, структурувати, інтерпретувати і про те, як це зробити в умовах традиційної української школи, в середовищі альтернативних шкіл і в дистанційному форматі.

За датами проведення курсів, програмами та грантами на безкоштовне навчання слідкуйте на нашій Фейсбук сторінці.

Ми точно знаємо, що серед вас є креативні освітяни, але креативним освітянам часто немає куди піти або немає до кого звернутися зі своїми шаленими ідеями, от правда ж? 🙂 Ми збираємося негайно виправити це непорозуміння, і довести, що педагогічну освіту можна легко (або майже легко) та цікаво підлаштувати під потреби учня XXI століття та світу, справжнього “завтра”, якого точно не може передбачити ніхто.

Якщо ви тієї ж самої думки, то нам точно потрібно знайомитися й рухатися далі разом! Це шанс діяти швидше заради змін та розвивати себе як тренера, лектора чи наставника «Освіторії». Маєте намір стати частинкою «Освіторії»? Тоді дайте нам знати!

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!