UNIT Factory

UNIT Factory (Ukrainian National IT Factory)  єдиний в Україні безкоштовний навчальний заклад, який готує кваліфікованих ІТ-фахівців за стандартами інноваційної французької Школи 42. Тут навчають програмувати, працювати в команді та знаходити неординарні рішення без вчителів, конспектів і лекцій.

Освіторія робила для UNIT Factory освітній консалтинг (пошук формату і запуск проекту) і відбирала студентів. Для етапу відбору ми створили чимало ефективних фільтрів на базі власного досвіду і методик французької школи. Під час відбору не враховувались дипломи або результати ЗНО, все залежало лише від здібностей і мотивації молодих людей.

Зараз ми продовжуємо співпрацювати із UNIT Factory і створюємо зі студентами програми освітні хакатони для 12-14-річних учнів українських шкіл. Ми хочемо, щоб у дітей з’явився інтерес до технологій, а також вибір і можливість спробувати себе в програмуванні. Тому студенти UNIT Factory інвестують свій час у навчання дітей і розповідають їм про IT на прикладі робототехніки (роботів надала компанія «Цитрус»), а також дають розуміння того, що мова програмування – це друга англійська, яка допомагає досягати більших цілей в будь-якій професії.

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!