Профатлас

За допомогою експертів ми створюємо каталог нових професій і сфер економіки, які будуть затребувані в Україні та світі найближчі 15-20 років. Це зручний спосіб вибудовувати зрозумілий шлях підлітка до мрії та успіху в майбутній кар’єрі.

Світ швидко змінюється і ми не завжди встигаємо за ним. Ще 10-15 років тому українські абітурієнти прагнули вступати на економічні, юридичні чи філологічні факультети. Тоді не було блогерів, спеціалістів з СММ чи СЕО-оптимізації. Та зараз світ захоплюється сферою IT і 30-літні економісти та юристи намагаються отримати другу, більш затребувану професію.

Профатлас має стати зручним інструментом для українських дітей, дієвою допомогою при виборі майбутнього шляху. Він допоможе зрозуміти, які галузі будуть активно розвиватися і потребувати нових фахівців, нових технологій, практик управління і продуктів. А також які навички, знання і вміння будуть необхідними майбутнім фахівцям. Розуміння цих питань допоможе визначитися із ВНЗ, який найкраще відповідатиме потребам і дасть необхідну базову підготовку дитині. Тож ми допомагаємо мріяти і діяти ефективно.

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!