iLearn

Це відкрита платформа з онлайн-курсами для підготовки до ЗНО для всіх, хто цього потребує і бажає вчитися. Ми прагнемо, щоб усі діти в Україні мали можливість вступити саме до тих ВНЗ, про які мріють, незалежно від місця проживання, навчального закладу, чи соціального статусу. Ми переконані, що доступ до освіти має бути рівним для всіх.

Все почалося зі співпраці з інтернатом в Чернігівській області, де ми проводили для дітей Skype-уроки з вчителем математики, щоб підготувати їх до ЗНО. Результати півроку інтенсивних занять нас вразили: діти вступили до КНЕУ на бюджет. Саме тоді ми вирішили зробити цю програму всеукраїнською і доступною кожній дитині.

  • Онлайн лекції
  • Тести
  • Вебінари
  • Матеріали для самопідготовки

Сьогодні наша платформа містить безкоштовні онлайн курси та вебінари з мови і літератури, математики, історії України, англійської мови, а також блок профорієнтації.

Нашою комплексною програмою вже скористались понад 10 000 учнів з усієї країни, серед яких і абітурієнти, які живуть на непідконтрольних Україні територіях, але хочуть вступати до українських вишів. Цим проектом ми даємо дітям шанс досягти більшого.

зв’яжіться з нами Маєте запитання або пропозицію щодо співпраці? Ми завжди вам раді і залюбки відповімо!