Відкриття UNIT Factory

0 comments

До уваги журналістів!

Запрошуємо вас на відкриття UNIT Factory — центрального елемента майбутнього інноваційного парку в Києві.

15 листопада відкривається ІТ-фабрика UNIT Factory — унікальний для України навчальний заклад. Відбір студентів до неї викликав справжній ажіотаж — було опрацьовано більш ніж 13 тисяч заявок від бажаючих.

Дата:15 листопада 2016 року

Початок: 15:00

Адреса: м. Київ,

вул. Сім’ї Хохлових, 8

 У заході візьмуть участь:

  • Ніколя Садірак, ідеолог та керівник французької Школи 42, який є автором нової концепції навчання.
  • Василь Хмельницький, український підприємець, засновник фонду K.Fund, який реалізує проект UNIT Factory.
  • Топ-менеджери провідних технологічних компаній, що працюють в Україні.

Учасники заходу розкажуть про революційне значення UNIT Factory для системи освіти в Україні та для ІТ-галузі в цілому, адже планується, що заклад стане ключовим елементом екосистеми майбутнього інноваційного парку в Києві.

Будь ласка, підтвердіть вашу участь електронною поштою alesya.stokovskaya@o2pr.com.ua  або за телефоном +38 093 924 14 92. Контактна особа: Олеся Стоковська, O2PR.

UNIT Factory — приватний навчальний заклад, який єдиний в Україні працює за унікальною освітньою системою французької Школи 42. Навчання є безкоштовним за умови роботи випускників в Україні протягом наступних трьох років. В UNIT Factory немає вчителів, конспектів, лекцій чи курсів. Сюди неможливо вступити «за знайомством». Під час відбору не враховуються академічні критерії (дипломи, ЗНО, оцінки). Усе залежить від праці та цілеспрямованості учнів. IT-фабрика працює 24 години на добу та сім днів на тиждень.

 

Поділитися: