Новопечерська школа

Новопечерська школа

Новопечерська школа – це новітній навчальний заклад для школярів з 1-го по 11-ий клас. Школа навчає дітей за українською програмою освіти, поєднаною з провідними світовими методиками викладання. До роботи над шкільним навчальним планом «Освіторія» залучила фахівців з Канади, Нідерландів та Британії, які запропонували освітню модель, що дозволить розвивати індивідуальні здібності кожної дитини.

Власна будівля, закрита автономна територія школи та її продумана інфраструктура гарантують безпеку та комфорт кожної дитини. У Новопечерській школі є все необхідне: сучасно устатковані класи, цікава навчальна програма, кваліфіковані вчителі з України та з-за кордону, смачні обіди, спортивні майданчики, місця для прогулянок і дозвілля, а також власна медична служба з сучасним обладнанням. Цінні знання, розвиток талантів та цікаве шкільне життя – ось що чекає на дітей та їх батьків у Новопечерській школі. Тут зростають успішні особистості нового українського суспільства.

Переваги школи:

Закрита інфраструктура. Новопечерська школа спроектована як повноцінний автономний комплекс, в якому є все для комфортного та безпечного перебування дитини протягом дня з 9 ранку до 18 вечора. Все побудовано з екологічних матеріалів та відповідно до міжнародних стандартів.

Новий підхід до освіти. Навчальні класи облаштовані за останнім словом техніки та розраховані на невелику кількість учнів, що гарантує увагу та індивідуальний підхід до кожної дитини. Інноваційні інструменти та методи навчання допоможуть кожному максимально розкрити свій талант і потенціал. Предмети викладаються відповідно до сучасних реалій, без зайвих застарілих масивів інформації. Розвиваються корисні прикладні та комунікативні навички, які допоможуть дитині в майбутньому почуватися впевнено в сучасному світі.

Система управління навчанням. Новопечерська школа застосовує сучасні засоби інформатизації – починаючи з інтерактивних дошок у кожному класі, планшетів у кожного учня та закінчуючи мультимедійними пристроями в музичній студії. Батьки мають онлайн-доступ до розкладу, оцінок та обліку відвідування дитиною школи, вчителі формують навчальний контент, а учні отримують можливість ефективно взаємодіяти між собою при виконанні спільних проектів, а також дистанційний доступ до матеріалів кожного уроку. Все це формує єдиний інформаційних простір закладу та прозорість стосунків між вчителями, батьками та їх дітьми.

Добір персоналу. Любов до школи завжди починається з гарного вчителя. Викладачі нашої школи – привітні й чемні висококласні українські та міжнародні спеціалісти, орієнтовані на ефективне навчання та всебічний розвиток дитини.

Здоровий спосіб життя. Для підтримки здорового духу учнів у школі діє програма фізичного виховання, а в їдальні готують збалансовані та смачні страви. На подвір’ї – ігрові майданчики для активного відпочинку та дозвілля дітей!

Ми щиро віримо – будь-яка дитина народжується обдарованою. Мета Новопечерської школи – розвинути талант дитини, дати кожному учневі всі можливості стати успішною та щасливою людиною. Ми впевнені, що ви пишатиметеся правильним вибором школи для своїх дітей. Так само, як діти пишатимуться приналежністю до своєї alma mater – місця радості та корисних знань!

Project Data
Телефон: Телефон: E-mail Сторінка Facebook WEB Адреса:
+38.044.359.07.50 +38.050.193.93.93 info@novoshkola.com.ua www.facebook.com/novoshkola www.novoshkola.com.ua м. Київ, вул. Драгомирова, 9-Б
Поділитися:

Інші проектиНашої спілкі

UNIT Factory

Завдання UNIT Factory — готувати професійні ІТ-кадри, місія

Новопечерська школа

Новопечерська школа Новопечерська школа – це

Благодійна програма «iLearn»

iLearn iLearn – це всеукраїнський освітній соціальний

Благодійна програма «Перша професія»

Перша професія Програма «Перша професія» – це наша