Благодійна програма «iLearn»

iLearn

iLearn – це всеукраїнський освітній соціальний проект Громадської Спілки «ОСВІТОРІЯ» та команди Enactus КНЕУ , метою якого є надання рівних можливостей всім учням при підготовці до проходження Зовнішнього Незалежного Оцінювання. Наша ціль – допомогти талановитим учням з інтернатів, дитячих будинків та дітям з малозабезпечених сімей отримати гарні академічні знання для успішної здачі ЗНО, адже це надасть змогу вступити до омріяного ВНЗ на бюджетну форму навчання. Для цього ми створили онлайн платформу ilearn.org.ua та залучили кращих викладачів Київського Національного Економічного Університету ім. Вадима Гетьмана до підготовки навчальних матеріалів та відео лекцій з основних предметів:

  • Українська мова
  • Англійська мова
  • Математика
  • Історія України

Розроблені спеціально для підготовки до ЗНО матеріали максимально враховують академічну складову, та завдяки своєму формату дуже гарно сприймаються та засвоюються.
У 2012-му році Освіторія здійснила пілотний запуск освітньої програми «iLearn» по підготовці до складання Загального Незалежного Оцінювання з математики для вихованців Загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату м. Городні. Протягом кількох місяців залучені нами викладачі з Київського національного економічного університету проводили вебінари з математики для випускників інтернату. Завдяки підготовці більшість вихованців отримали високі бали з математики та вступили до вищих навчальних закладів на бюджетну форму навчання.
Враховуючи успішний досвід, Освіторія продовжує онлайн-підготовку випускників інтернатів та дітей з малозабезпечених сімей до здачі ЗНО. Відтепер, кожен бажаючий, в будь-якому куточку України може долучитися до програми «iLearn» та здобути гарну освіту.

 

Поділитися:

Інші проектиНашої спілкі

UNIT Factory

Завдання UNIT Factory — готувати професійні ІТ-кадри, місія

Новопечерська школа

Новопечерська школа Новопечерська школа – це

Благодійна програма «iLearn»

iLearn iLearn – це всеукраїнський освітній соціальний

Благодійна програма «Перша професія»

Перша професія Програма «Перша професія» – це наша