Проект «Освіторії»- серед чотирьох фіналістів ІТ-проектів із електронної демократії EGAP Challenge

0 comments

Проект Освіторії #ilearn – серед чотирьох фіналістів ІТ-проектів із електронної демократії EGAP Challenge! EGAP Challenge — це конкурс, в якому можна виграти фінансування на проект своєї мрії, якщо цей проект покращує процес електронного урядування і пов’язаний з темами еко, інфраструктури, освіти та науки, агропромисловості. 

17-18 грудня у Луцькому палаці культури громадські діячі і фахівці в ІТ-сфері зібралися на креативний вікенд Egap Challenge Lutsk, на якому було представлено 25 проектів. Цілу добу учасники цього хакатону працювали над проектами та ідеями, консультувалися з менторами та журі. На другий день вони презентували свої напрацювання. Відбувся попередній відбір переможців. Ми – серед найкращих і будемо змагатися за 2 мільйони гривень призового фонду, які підуть на створення сучасних онлайн курсів, які допоможуть соціально незахищеним дітям підготуватись до ЗНО.

Далі триватиме період інкубації проектів. У квітні відбудеться фінал – «DemoDay», де переможці зможуть отримати на реалізацію своїх проектів від 25 до 250 тисяч гривень. Загальний призовий фонд становить 2 мільйони гривень.

Поділитися: