Подорож «Зимовою країною» від громадської спілки «Освіторія»

0 comments

«Освіторія» організувала справжнє свято для вихованців Володарської cанаторної школи-інтернату – понад 60 дітей протягом зимових канікул відвідали «Зимову країну» – тематичну розважальну зону на ВДНГ у Києві.

Безліч чудових зимових розваг чекали наших підопічних у «Зимовій країні». Діти відпочивали на свіжому повітрі: спускалися із тюбінгової гірки, каталися на найбільшій ковзанці України навколо сяючої новорічної ялинки. Також діти  із задоволенням відвідали резиденцію Діда Мороза, де разом із Ельфами малювали, писали листи та активно розважалися. У «Музеї крижаних скульптур» зустрілися із казковими героями, побачили загадкові замки і таємничі предмети.

Але найбільше враження на дітей, які насправді чекали цього свята, справила територія розваг, веселощів і справжніх див – «Гуляндія». Вихованці стали безпосередніми учасниками дійства. Переходячи з однієї кімнати до іншої, вони мандрували «Чудосвітом», зустрічалися з його мешканцями та разом з аматорами творили власну цікаву казку.

Наші підопічні гарно провели час і повернулись до інтернату з приємними спогадами про новорічну мандрівку «Зимовою країною», яку подарувала «Освіторія».

Поділитися: