Підводимо підсумки 2016 року і вітаємо з Новим роком та Різдвом!

0 comments

“Давати нужденному, виставляючи себе напоказ, не дуже-то добре, але делікатно не дати нічого навряд чи набагато краще” (П’єр Дак, французький актор і сценарист)

Зазвичай, наприкінці року і люди, і компанії підводять підсумки своєї роботи. Ми щасливі поділитися із вами нашими успіхами, отже зроблено було багато добрих речей. Ми навіть порахували, що проїхали майже 20 тисяч кілометрів! Хто більше, відгукніться :) !

Проект #перша_професія – цього року ми відкрили 5 нових гуртків, а саме: “Кулінарний” (у Володарській санаторній школі-інтернаті і СОЦСР «Смарагдове місто»), “Перукарський” у СОЦСР «Смарагдове місто», “В’язання” у Великополовецькій спеціальній школі-інтернаті і “Різьба по дереву” у Самгородоцькій сшколі-інтернаті. Загалом сьогодні працюють 7 гуртків і майже 100 вихованців інтернатів навчаються стригти, куховарити, в’язати, вирізати по дереву і шити взуття.

Проект #iLearn – завдяки нашій програмі 52% підопічних вихованців інтернатів вступили до ВНЗ та технікумів цього року. А ми долучили до програми ще 5 інтернатів і плануємо підготували 144 випускників до успішного складення ЗНО.

#профорієнтація – допомогли соціально-незахищеним підліткам визначитися із майбутньою професією – індивідуальну консультацію за результатом тесту Магелано отримали всі підопічні випускники!

Ми пишаємося своєю роботою, і плідно працюємо, отже ми знаємо для чого і кого ми все це робимо.

Поділитися: