Перші кроки до успіху – випускники “Смарагдового міста” вступили до вищих навчальних закладів

0 comments

Підійшла до завершення вступна кампанія 2016 року по всій Україні, і зокрема для наших добрих знайомих – випускників центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто». Як кажуть, курчат по осені рахують, вступників – теж. Але згідно інформації Міністерства Соціальної Політики лише 1% дітей-сиріт отримують вищу освіту. Чи можна змінити цю сумну статистику? Ми повірили в те, що робимо, доклали зусиль, і довели – так!

Цього року завдяки благодійній програмі майже 50% випускників «Смарагдового міста» вступили до вступили до омріяних навчальних закладів – 10 дітей  до ВНЗ, і 7 – до технікумів! Впроваджена програма профорієнтації допомогла дітям визначитися з майбутньою професією, а вебінари з основних предметів додали вихованцям сил і академічних знань. Ми щасливі і пишаємось, що наша благодійна освітня ініціатива допомогла соціально незахищеним дітям підготуватись до ЗНО та обрати вірний шлях!

У планах Освіторії на 2016-2017 навчальний рік охопити як найменше 10 інтернатів у 6 областях України. Наша мета – збільшити кількість успішних людей, як б мали високооплачувану професію і не загубили себе у буремному сьогоденні. Тому команда Освіторії плідно працює над подальшим розвитком благодійних освітніх програм.

Поділитися: