“Освіторія” видала світовий бестселер “Лідер у мені” українською мовою

0 comments

“Лідер у мені” – це книга, що вже знайшла прихильників серед сотень мільйонів читачів по всьому світі.

Ми в “Освіторії” переконані, що самі лише знання вже давно не є конкурентною перевагою, або запорукою успіху. Вони є фундаментом, проте саме навички формують гармонійну успішну особистість.  Ця філософія захопила  всю нашу команду, адже як батьки ми прагнемо виховати найкращі якості в своїх дітях, а як освітяни – в своїх учнях. 

Показовим є той факт, що автор книги – Стівен Кові є не лише визнаним «бізнес гуру», він ще й батько 9 дітей та дідусь 52 онуків, тож його можна впевнено назвати експертом з виховання.

На сьогоднішній день цю програму  успішно застосовують  в більш ніж 2000 школах по всьому світі. Серед них є і одна українська – Новопечерська школа, учні якої працюють в синергії над спільними проектами, досягають своєї мети, змінюють на краще життя рідного міста, як вони намагаються в проблемних ситуаціях знаходити вихід в стилі «win-win», і більше того, вчать цьому своїх батьків!

Саме тому громадська спілка “Освіторія” видала цю книгу українською мовою, щоб якомога більше свідомих освітян, батьків і просто  співвітчизників змогли відкрити для себе цю філософію і відчути її переваги у власному житті.

Поділитися: