«Освіторія» та «Кока-Кола Беверіджіз Україна» звітують про виконання першого етапу програми з розвитку соціально незахищеної молоді

0 comments

Нещодавно представники громадської спілки «Освіторія» та компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» в черговий раз відвідали підопічних вихованців «Смарагдового міста» у рамках впровадження освітнього проекту iLearn. Метою проекту є допомога старшокласникам у підготовці до складання ЗНО і сприяння у визначенні майбутньої професії.   

Наприкінці минулого року у рамках освітнього проекту iLearn учням 11-х класів було презентовано програму профорієнтації, завдяки якій вони пройшли тестування, що допомогло виявити особливості і сильні сторони дітей та визначитись із напрямком своєї майбутньої професії. Для старшокласників були організовані різноманітні тренінги із мотивації та особистісного розвитку, а також персональні консультації з психологом.

З березня цього року учні 11-х класів розпочали інтенсивну підготовку до ЗНО-2016. Наразі триває сесія цікавих вебінарів, під час яких кваліфіковані викладачі готують учнів з основних предметів – української мови і літератури, історії України, математики і англійської мови.

 «Ми прагнемо дати соціально незахищеним дітям такі ж  можливості, які мають їхні однолітки по всій Україні. Ми бачимо, що вони готові і хочуть навчатись, і віримо, що проект допоможе старшокласникам підготуватись до здачі ЗНО, гарно здати іспити і вступити до омріяного навчально закладу», – говорить Анна Сидорук, керівник благодійних проектів ГС «Освіторія».

Наступним етапом програми з розвитку соціально незахищеної молоді від ГС «Освіторія» та «Кока-Кола Беверіджиз Україна» є долучення до освітнього проекту майбутніх випускників іще чотирьох дитячих будинків країни цього року.

З вересня 2015 року громадська спілка «Освіторія» та  «Кока-Кола Беверіджиз Україна» спільно опікуються вихованцями «Смарагдового міста» (центру соціальної реабілітації у Донецькій області, де нині перебувають понад 500 дітей-біженців з тимчасово окупованих територій зони проведення АТО), серед яких навчаються близько 50 учнів 10-11-х класів.

Поділитися: