«Освіторія» та «Кока-Кола Беверіджіз Україна» втілили новий проект у «Смарагдовому місті»

0 comments

Цілий караван добрих справ прийшов у березні у Смарагдове місто, де Громадська спілка «Оcвіторія» та «Кока-Кола Беверіджіз Україна» розпочали черговий благодійний проект допомоги дітям. Завдяки злагодженим діям двох компаній відкрились два нові гуртки у рамках програми «Перша професія». Відтепер хлопці і дівчата Смарагдового міста опановують навички першої професії за напрямками «кулінарна майстерність» і «перукарська майстерність».

Програма «Перша професія» – це спроба допомогти дітям-сиротам знайти своє місце у світі, не боятися безробітного майбутнього за стінами інтернату та успішно інтегруватись у соціум. Під час занять учні охоче навчаються куховарити, адже в інтернаті діти позбавлені такої можливості. Ці навички, без сумніву, стануть їм у нагоді у дорослому житті. А навчитися робити зачіски, як виявилося, було справжньою мрією дівчат! Організувавши роботу гуртків, ми забезпечили учнів не лише професійними викладачами, але й усіма витратними матеріалами та обладнанням, необхідними для навчання. То ж чекаємо на смачні страви та чудові зачіски від учнів!

З вересня 2015 року громадська спілка «Освіторія» та  «Кока-Кола Беверіджиз Україна» спільно опікуються вихованцями «Смарагдового міста» (центру соціальної реабілітації у Донецькій області, де нині перебувають понад 500 дітей-біженців з тимчасово окупованих територій зони проведення АТО), серед яких навчаються близько 50 учнів 10-11-х класів. У спільних планах «Освіторія» та  «Кока-Кола Беверіджиз Україна» на цей рік долучити до освітнього проекту майбутніх випускників ще чотирьох дитячих будинків країни.

Поділитися: