«Освіторія» розпочала роботу гуртка в’язання для вихованців Великополовецького інтернату

0 comments

У рамках благодійного проекту «Перша професія» громадська спілка «Освіторія» розпочала заняття гуртка в’язання у Великополовецькій спеціальній ЗОШ-інтернаті. Гурток із в’язання – не перший благодійний освітній проект спілки, адже саме у цьому інтернаті ще у 2013 році «Освіторія» розпочала реалізацію програми «Перша професія».

Вона дала змогу вихованцям інтернату опановувати практичні професії за напрямками «Перукарська майстерність та «Пошив та ремонт взуття». Учні забезпечуються не лише професійними викладачами, але й усіма матеріалами та технікою, необхідними для навчання. Окрім цього, фахівці спілки мотивують учасників програми та оцінюють ефективність її реалізації кожні півроку.

Учні середніх класів з великим бажанням чекали відкриття нового гуртка в інтернаті. Кожен із них отримав власний набір приладдя для в’язання – спиці, гачки, нитки тощо. Діти з захопленням узялись за роботу – вчилися правильно тримати спиці і набирати петлі. А найстаранніші учні вже до кінця уроку змогли зв’язати декілька рядків!

В’язання сьогодні – це не лише захопливе хобі і здатність розвинути мілку моторику, а ще й можливість зв’язати щось для себе і навіть заробити, адже речі, зв’язані на замовлення цінуються сьогодні дуже високо.

Сподіваємось, що отримані навички, безумовно, стануть вихованцям інтернату у нагоді в дорослому самостійному житті.

Поділитися: