Освіторія презентувала конкурс Global Teacher Prize Ukraine на конференції EdCamp у Харкові

0 comments

29-30 квітня в Харкові відбулася найбільша подія року для шкільних педагогів України – Третя національна (не) конференція EdCamp Ukraine 2017.

Її головне завдання – заохочення незалежності і ініціативності вчителів, обмін досвідом та ідеями, обговорення концепції Нової української школи, професій майбутнього та необхідних реформ.

В (не) конференції взяли участь 650 педагогів з усієї України, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, зарубіжні експерти освіти з 20 країн, і, звичайно, школярі, в тому числі зі Станично-Луганського району.

“Реформа <освіти> стартує з 2018-2019 навчального року, до цього часу нам необхідно пропустити через курси підвищення кваліфікації 25 тисяч вчителів і завучів початкових шкіл. Одна з цілей реформи – зробити освіту рівною для всіх. Щоб дитина з невеликого селища, яка дістається до школи на автобусі, отримала такий же рівень знань, як школяр з великого міста”, – сказала Лілія Гриневич.

Освіторія  представила на (не)конференції для шкільних педагогів конкурс  Global Teacher Prize Ukraine.  А після презентації нової премії кожен з освітян зміг приміряти статус переможця і сфотографуватися зі статуеткою  та цікавенькими “статусами”, які завбачливо підготувала Освіторія.

Поділитися: