“Освіторія” подарувала свято випускникам Смарагдового міста

0 comments

31 травня 2016 року в центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» відбувся випускний вечір – подія, яка нікого ніколи не залишає байдужим і назавжди закарбовується в пам’яті всіх, особливо випускників. Це свято несе їм радість і відповідальність перед майбутнім вибором.

Спеціалісти «Освіторії» разом із партнерами – компанією «Кока-Кола Беверіджіз Україна» вирішили зробити все можливе, щоб вихованці Смарагдового міста відчули у цей день справжнє свято, отже життя – справді не ті дні, які минули, а ті, які найбільше запам’яталися.

Під час акції «Подаруй дитині випускний» були зібрані сукні, костюми, взуття та аксесуари, щоб інтернатівці відчували себе святково. Приємно, що дуже багато сторонніх людей побажало долучитися до акції. Нам писали і телефонували; речі залишали у спеціальному боксі Новопечерської школи, передавали через водіїв і везли на тролейбусах. Ми зустрічали пакунки на станціях метро і у відділеннях Нової Пошти, а офіс Освіторії тимчасово став схожим на склад.

А у день випускного балу ціла команда професійних фотографів, перукарів і візажистів плідно працювала, щоб на червону доріжку вийшли справжні красені і красуні.

Але не тільки дорослі, а й діти прийняли участь у підготовці до свята. У Благодійний день лідерства, школярі Новопечерської школи зібрали “набори дорослого життя” для 37 випускників Смарагдового міста! Кожен з них отримав цілу валізу речей, необхідних для самостійного життя, а саме постільну білизну, рушники, косметичні набори, і навіть посуд! Пишаємось, що наші діти готові допомагати вже змалечку.

Команда «Освіторії» щиро дякує усім, хто долучився до організації свята випускного вечора.

Нагадуємо, що з вересня 2015 року громадська спілка «Освіторія» та  «Кока-Кола Беверіджиз Україна» спільно опікуються вихованцями «Смарагдового міста» (центру соціальної реабілітації у Донецькій області, де нині перебувають понад 500 дітей-біженців з тимчасово окупованих територій зони проведення АТО), серед яких навчаються близько 50 учнів 10-11-х класів. У спільних планах «Освіторія» та  «Кока-Кола Беверіджиз Україна» на цей рік долучити до освітнього проекту майбутніх випускників ще чотирьох дитячих будинків країни.

 

Поділитися: