“Освіторія” підбила підсумки роботи за навчальний рік

0 comments

Кінець травня – це завжди підведення підсумків в освітній сфері. Ось і наша команда вирушила у подорож по інтернатам, якими опікуємося. Цього разу відвідали Великополовецький і Володарський інтернати, де за нашої підтримки працюють 4 гуртки проекту “Перша професія”. Ми приємно вражені, отже результати роботи ми змогли побачити на власні очі!

Наші маленькі чоботарі не лише ремонтують взуття, а й можуть вже пошити нескладні чобітки! Також хлопці із задоволенням шиють рюкзаки і планують шити кросівки. Гурток «Пошив та ремонт взуття» працює вже декілька років у Великополовецькому інтернаті, і завдяки досвіду вчителя Катренко Анатолія Васильовича гурток дуже приваблює хлопців.

Дівчата з гуртка «В’язання» зустріли нас (дарма, що травень!) у зв’язаних власноруч речах. Цей гурток пропрацював лише 4 місяці, але дівчатам вже є чим похвалитися і є про що мріяти. Вони хочуть в’язати собі сукні з червоної пряжі і різнокольорові шапки! Дякуємо Вчителю Кошмак Тетяні Сергіївні за вміння і терпіння.

Щодо майбутніх перукарів – вони вже справжні майстри – заплести складну косу, підстригти хлопцю «бокс» і зробити укладку – будь ласка! У гуртківців було вдосталь практики, отже вони робили зачіски усім вихованцям інтернату! Керівник гуртка, майстер і професіонал Кондратенко Людмила, вміє зацікавити дітей!

Підсумкове заняття гуртка «Кулінар-кондитер» відбулося і у «Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів». Щоб показати свої знання і навички, отримані під час занять гуртка, вихованці старанно готуватися нашого приїзду. Старшокласники спекли смачний пиріг та приготували бутерброди. Під час гостинного чаювання ми ближче познайомились із гуртківцями і змогли оцінити кулінарні здібності дітей. Особливо приємно, що троє випускників закладу вирішили  здобувати професію кухаря! Раді і ми, і керівник гуртка Альона Алєксєєва, бо частинку своєї душі вона теж вклала в цих дітей.

Повертались додому задоволені та сповнені надії на те, що ще один плідний рік роботи не пройшов даремно і всі отримані знання і навички стануть дітлахам у нагоді на шляху самореалізації в самостійному житті.

Поділитися: