«Освіторія» організувала гурток кулінарів-кондитерів у Володарській санаторній школі-інтернаті

0 comments

Все більше і більше вихованців інтернатів роблять перші кроки у майбутню професію завдяки злагодженій роботі команди «Освіторія». За підтримки громадської спілки у рамках програми «Перша професія» розпочав роботу гурток «Кулінар-кондитер» на базі комунального закладу Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів.

Навчати дітей куховарити ми запросили дипломованого кулінара-кондитера Альону Алєксєєву, яка навчить дітей готувати як основні страви, так і святкові. Також під час курсу наші молоді кулінари познайомляться з кухнями різних країн світу, правилами сервірування і поведінки за столом.

На перший урок зібралось багато бажаючих, адже на відкриття гуртка охоче чекали і діти, і керівництво інтернату. А для більш ефективного навчання «Освіторія»  презентувала інтернату необхідну техніку – блендер, міксер і кухарські ваги. Кулінарний курс обіцяє бути цікавим і насиченим. На першому уроці діти готували смачні й корисні смаколики без застосування нагрівальних приладів, а вже на наступних уроках хлопці та дівчата вчились готувати суп, печеню по-домашньому, вінегрет та навіть домашні котлети! І це тільки початок!

Навіть якщо випускники програми не стануть професійними кухарями, безумовно, здобуті навички стануть їм у нагоді у дорослому самостійному житті.

Поділитися: