“Освіторія” і “Кока-Кола Беверіджиз Україна” масштабують програму розвитку соціально незахищеної молоді

0 comments

Багато чого не вистачає вихованцям інтернатів: наприклад, комп‘ютерів і навіть вчителів. В результаті інтернати не можуть дати конкуренту освіту своїм вихованцям. І поки їхні однолітки готуються до вступу у виші, відвідують гуртки, вчать іноземні мови – інтернатівці втрачають цінний час та знання.

Таку ситуацію на власні очі побачити “освіторійці” разом із партнерами Coca-Cola Beverages Ukraine, коли вирушили інтернатами України. Проблеми усіх 7 закладів, де побували – від Житомирщини до Закарпаття – дуже схожі. Техніка застаріла, а вихователі здебільшого виїжджають працювати закордон.

Щоб це не відбивалося на дітях, вирішили у найближчий час працювати з кожним інтернатом окремо: проводити мотиваційні та профорієнтаційні тренінги, запрошувати психологів та залучати висококласних викладачів для вебінарів.

А ще – навчити старшокласників користуватися онлайн-ресурсами, зокрема iLearn, щоб готуватися до успішного складання ЗНО, лайфхаками з української мови та літератури (які успішно працюють завдяки EdEra). Про успіхи – будемо обов‘язково розказувати вам.
А ви пишіть нам про інтернати, які також потребують допомоги.

Поділитися: