«Освіторія» допомагає вихованцям інтернатів визначитись із майбутньою професією

0 comments

«Минулого не змінити, але, хвилюючись за майбутнє, можна зруйнувати сьогодення» (Альберт Ейнштейн)

Вже декілька років ми впроваджуємо благодійні ініціативи для вихованців інтернатів та дітей із незахищених соціальних груп. Завдяки Освіторії діти отримують доступ до вищої освіти, здобуття професії та активного життя. А з 2015 року ми ще й втілюємо програму профорієнтації у підопічних інтернатах, отже сьогодні існує велика проблема професійної орієнтації серед учнів шкіл-інтернатів.

Статистика говорить, що 80% випускників не знають, ким вони хочуть бути. Ви тільки уявіть – переважна більшість підлітків обирають навчальні заклади для батьків, або за компанію, або просто для того, щоб щось обрати.

Ми хочемо змінити цей вибір на свідомий вибір професії – саме тому впровадили програму профорієнтації в підопічних інтернатах. У рамках програми всі учні пройшли міжнародний тест «Магеллано», який виявив їх особливості і сильні сторони.

Ми подбали, щоб кожен цьогорічний випускник отримав консультацію психолога-профорієнтатора. Під час індивідуальних консультацій наш психолог і сертифікований консультант Magellano University Ірина Плешакова допомагала дітям визначити професійну сферу, в якій майбутні студенти будуть максимально успішними. Вони разом обговорювали отримані результати, аналізували можливості та напрямки розвитку.

Важливо, що під час тривалих та довірливих розмов, Ірина змогла доторкнутись до щирих і справжніх переживань дітей, бо крім профорієнтації вони обговорювали багато важливого в їх житті.

Найголовніше у виборі майбутньої професії – це бути чесним із самим собою і відчути серцем свій шлях.

Поділитися: