«Освіторія» дарує навички першої професії

0 comments

Найприємніше у нашій роботі – це бачити результат своєї праці, розуміти, що тисячі кілометрів, які ми подолали із своєю світлою місією не були даремними! У рамках проекту #перша_професія завітали до підопічних вихованців Великополовецької спеціальной  ЗОШ-інтернат І-ІІI ступенів.

Майже 4 роки ми реалізуємо тут наш проект, і за ці роки  багато дітей опанували практичні професії за напрямами «Перукарська майстерність», «Пошив та ремонт взуття» і «В’язання». «Освіторія» забезпечує учнів не лише професійними викладачами, але й усіма матеріалами та технікою, необхідними для навчання. А які в нас чудові учні!  Хлопці самі лагодять і шиють взуття, дівчатка в’яжуть шарфи і носки, а маленькі перукарі стрижуть усіх вихованців інтернату!

Також завітали у Володарську санаторну школу-інтернат, де цілий рік працював наш гурток “Кухар-кулінар”. Зазвичай, напередодні свят вихованці інтернатів отримують подарунки від благодійників, а у нас все навпаки! Ми даруємо корисні навички протягом року, а перед святами насолоджуємося гостинцями від наших старанних підопічних, які цілий рік навчались куховарити, відвідуючи гурток “Кухар-кулінар”. Підлітки багато чого навчились готувати, а нас пригостили смаколиками власного приготування!

Загалом сьогодні в проекті Перша професія працюють 7 гуртків, і майже 100 вихованців інтернатів навчаються стригти, куховарити, в’язати, вирізати по дереву і шити взуття. Програма «Перша професія» – це наша спроба допомогти дітям знайти своє місце у світі та не боятися безробітного майбутнього за стінами інтернату.

Поділитися: