Освітній простір для освітян відкрито!

0 comments

Найочикуваніша подія лютого – відриття освітнього хабу “Освіторії”, якій немає аналогів в Україні. Відтепер освітяни мають місце для розвитку та спілкування. У наш простір можна зайти просто попити кави та почитати книжку (до слова – у нас велика освітянська бібліотека), поспілкуватися з колегами у затишному куточку, ну і звичайно – послухати лекції та майстер-класи, які будуть проводитися тут регулярно.  

Це – чудова альтернатива традиційним курсам підвищення кваліфікації вчителів, адже неформальна атмосфера допомагає відчути себе як вдома.  

Спектр нашої діяльності досить широкий. Одним із основних напрямків є навчання та розвиток команд. Інший важливий вектор – це розвиток особистісних умінь учителя, що буде представлений у змісті пропонованих навчальних програм. Наприклад, учителі зможуть пройти тренінг із планування часу, вирішення конфліктних ситуацій, записатися на курс англійської мови й багато іншого. Плануємо також допомагати в пошуку роботи для вчителів і персоналу для приватних шкіл.

Новий простір для навчання, розвитку та спілкування креативних освітян працює для вас за адресою Мазепи, 1 (перша будівля праворуч від виходу з м. Арсельнальна).

Поділитися: