“Лайфхаки з української мови ” – безкоштовний онлайн-курс від компаній «Освіторія» та EdEra

0 comments

Громадська спілка Освіторія та освітній онлайн-проект EdEra завершили роботу над унікальним курсом з української мови. Навчальна програма розроблена з використанням мнемонічних технік та правил. Вже з 1 лютого буде доступний перший модуль навчальної програми, з допомогою якої кожен охочий зможе швидко та ефективно опанувати базові знання української мови, а також підготуватися до ЗНО.

Засвоєння інформації в сучасному світі процес часто хаотичний та перевантажений. Як запам’ятати всю шкільну навчальну програму та відтворити безліч правил при складанні ЗНО на шляху до омріяного “вишу”?

 Розуміючи актуальність питання ми поставили собі за мету створити освітній контент у вигляді корисних порад, що допоможе старшокласникам структурувати та оновити знання. В результаті вийшов повноцінний курс для школярів, а також для вчителів та всіх зацікавлених. Учні зможуть швидко та ефективно підготуватися до ЗНО, а вчителі отримають готові ілюстровані матеріали та інноваційні методики викладання української мови.

Наповнення курсу розроблено учителем Новопечерської школи, кандидатом філологічних наук Ігорем Хворостяним та експертами освітнього проекту EdEra. Унікальність методики, яка лягла в основу відеоматеріалів перш за все полягає у використанні мнемонічних правил, що дозволяють запам’ятати великий обсяг інформації створюючи асоціативні зв’язки між елементами. Наприклад, як запам’ятати усі глухі приголосні звуки української мови демонструє таке речення: “Усе це кафе, птах і чаша”. Всі інші приголосні, відповідно – дзвінкі. З допомогою подібних прийомів, запам’ятовування правил займає мінімум часу та зусиль.

Онлайн-курс викладено у формі корисних порад (лайфхаків), що допоможе опанувати базові теоретичні знання з української мови, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації та підготуватися до складання ЗНО. Опанування матеріалів займає приблизно 4 години на тиждень. П’ятитижневий курс складається з 16 тем, тестових і  відкритих завдань, допоміжних матеріалів та супроводжуючого інтерактивного конспекту на платформі EdEra Books. Важливим доповненням курсу є виконання творчого завдання з оцінюванням по технології “peer-to-peer” (студентам курсу надається можливість перевіряти твори один одного і за системою критеріїв виставляти бали). Ще однією особливістю курсу є аркуші студента, роздрукувавши які, учні зможуть узагальнити здобуті знання і створити власний міні-конспект усіх тем.

На весні чекайте на запуск другого курсу з використанням мнемотехнік – “Українська література”, презентація якого відбудеться в березні.

Для проходження курсу потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ .

До всіх матеріалів безкоштовний доступ онлайн 24/7 на www.ed-era.com.

Інформація про розробників курсу:

Курс “Лайфхаки з української мови” створено за ініціативи громадської спілки Освіторія, в партнерстві з освітнім онлайн проектом – EdEra. Поєднання цікавої навчальної методики та реалізація інноваційних методик в онлайн освіті дозволили зробити курс насиченим та цікавим.

Про Освіторію:

Діяльність громадської спілки зосереджена на розвитку освітнього середовища України – опрацювання інноваційних навчальних методик, навчання вчителів, створення доступу до сучасної освіти.

Даний курс є важливим кроком втілення одного з напрямків діяльності Освіторії –  створення доступу до освіти ( проект iLearn ), щоб надавати рівні можливості в підготовці до ЗНО дітям сиротам, учням сільських шкіл, дітям з малозабезпечених сімей, та всім тим, в кого є потреба підготуватися до ЗНО, але немає можливості займатися з репетитором.

Про ЕdEra:

Освітній проект з соціальною місією: зробити освіту якісною та доступною. Команда розробників сучасних освітніх продуктів.

 

Поділитися: