Готуємо соціально-незахищених дітей до складення ЗНО

0 comments

У рамках впровадження освітнього проекту iLearn і програми розвитку соціально–незахищеної молоді, розпочали інтенсивну підготовку учнів 11-х класів інтернатів до ЗНО-2017. Цього року у програмі приймають участь 144 випускника  6-ти інтернатів різних областей Україні.
Наприкінці минулого року усі учні 11-х класів пройшли програму профорієнтації, завдяки якій вони пройшли тестування, яке допомогло виявити особливості і сильні сторони дітей та визначитись із напрямком  майбутньої професії. Також для старшокласників були організовані різноманітні тренінги із мотивації та особистісного розвитку і  персональні консультації з психологом.

А вже з лютого підопічні вихованці розпочали інтенсивну підготовку до ЗНО-2017. Наразі триває сесія цікавих вебінарів, під час яких кваліфіковані викладачі готують учнів з основних предметів – української мови і літератури, історії України, математики і англійської мови.

Ми прагнемо дати соціально незахищеним дітям такі ж можливості, які мають їхні однолітки по всій Україні. Ми бачимо, що вони готові і хочуть навчатись, і віримо, що проект допоможе старшокласникам підготуватись до здачі ЗНО, гарно здати іспити і вступити до омріяного навчально закладу.

З вересня 2016 року громадська спілка «Освіторія» та «Кока-Кола Беверіджиз Україна» спільно опікуються вихованцями інтернатів у рамках програми розвитку соціально-незахищеної молоді.

Поділитися: