Екскурсія підопічних гуртківців на виробництва WOODWERK і UGEARS

0 comments

Пам’ятаєте наших друзів-гуртківців з Самгородоцького інтернату? Так, тих самих, що займаються різьбленням у рамках програми “Перша професія”. Ми вирішили надихнути їх на подальші успіхи: разом ми завітали до сучасних українських компаній, що спеціалізуються на деревообробці –WOODWERK та Ugears.

Діти з величезним захопленням відвідали сучасні виробництва, побачили новітнє обладнання і навіть простежили шлях виробу від ідеї та малюнку до готового конструктора!

Ми дуже вдячні натхненникам проектів – пану Геннадію Шестаку з компанії UGears та пану Артему Пономаренко з WOODWERK за надихаючі історії успіху, отже ми хочемо, щоб діти переконалися, наскільки успішною та потрібною сьогодні є столярна справа.  Ми віримо, що вже скоро наші підопічні самі зможуть придумувати та майструвати модні меблі, а навички, отримані під час навчання, дійсно можуть перетворитися на майбутню професію!

До речі, ми продовжуємо шукати партнерів, які б так само надихали вихованців інтернатів на опанування важливих спеціальностей. Що може бути приємнішим, ніж бачити, як діти знаходять своє покликання?

Поділитися: