EdEra та”Освіторія” запустили онлайн-курс з української мови

0 comments

Чудова новина для школярів та вчителів: тепер вчити українську можна онлайн. Спільний курс EdEra та «Освіторії» допомагає опанувати складні теми швидко, легко і в будь-якому куточку світу!

Курс складається із 16 тем, у яких – відео з правилами та асоціаціями. Це допоможе учням легко засвоїти матеріал. Після кожного блоку матеріалів учні можуть написати тест та відповісти на відкриті питання.

“Для Міністерства освіти і науки України надзвичайно важливо, що цим ресурсом можуть скористатися діти з непідконтрольних територій і Криму, адже вони вже три роки не вчать українську мову і літературу, історію України. Ці предмети необхідні для отримання атестату і продовження навчання вже у системі вищої освіти України”, – зазначив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей під час презентації.

Важливим доповненням курсу є виконання творчого завдання з оцінюванням за технологією “peer-to-peer” (студентам курсу надано можливість можливість перевіряти твори одне одного й за системою критеріїв виставляти бали). Ще однією особливістю курсу є “аркуші студента”, роздрукувавши які, учні зможуть узагальнити здобуті знання та створити власний міні-конспект усіх тем.

Лектором курсу є Ігор Хворостяний – кандидат філологічних наук, учитель вищої категорії, учитель української мови та літератури Новопечерської школи. Він має значний досвід підготовки учнів до складання ЗНО, олімпіад і конкурсів різних рівнів.

“Цей курс сповнений сучасними методиками для сучасних дітей. Він підходить абсолютно для всіх, ним можуть користуватися навіть вчителі старшої школи, які хочуть подивитися і почерпнути для себе якісь нові способи викладати цей предмет”, – зазначила голова громадської спілки “Освіторія”  Зоя Литвин.

Курс триватиме 5 тижнів по 4 години. Його офіційний старт – 1 лютого. По закінченні курсу користувачі зможуть отримати сертифікати.

Поділитися: