Два в одному: «Освіторія» презентувала свої нові проекти

0 comments

Все краще – освітянам! З початком лютого “Освіторія” підготувала одразу дві приємні новини: запуск онлайн-курсу української мови та відкриття освітнього хабу – де 9 лютого і зібралися у колі друзів.Лайфхаки з української мови – це спільний проект “Освіторії” та EdEra. Онлайн курс для школярів (і вчителів також!) створив та втілив вчитель Новопечерської школи Ігор Хворостяний, нескінченно закоханий у мову та педагогіку. Ігор впевнений: опанувати навіть складні мовні правила можна дуже легко, раз і назавжди! – якщо знати кілька цікавих секретів. Ними він і поділиться у своєму курсі, який складається із 16 тем.

В тому, що лайфхаки стануть у пригоді старшокласникам, впевнена Крістіна Бехер, вихованка інтернату “Смарагдове місто”. На презентації вона поділилася своїми думками: курс допоможе підготуватися до ЗНО, адже добре систематизує знання.

“Для Міністерства освіти і науки України надзвичайно важливо, що цим ресурсом можуть скористатися діти з непідконтрольних територій і Криму, адже вони вже три роки не вчать українську мову і літературу, історію України. Ці предмети необхідні для отримання атестату і продовження навчання вже у системі вищої освіти України”, – прокомментував курс Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки.

А ось освітній хаб – це подарунок для вчителів. В новий креативний простір можна заходити “на вогник” будь-коли, щоб поспілкуватися з колегами, скористатися бібліотекою, послухати освітні лекції. Це – нова форма традиційних курсів підвищення кваліфікації вчителів. Оцінили хаб журналісти і освітяни, які приїхали на прес-конференцію, присвячену новим проектам “Освіторії”. Його двері відтепер відкриті для вас! Так-так, саме вас ми і чекаємо у гості, щоб спілкуватися, вчитися та разом реформувати нашу освіту.

Отже, рік розпочався з чудових та корисних проектів. Обіцяємо радувати новими ідеями і надалі, бо впевнені: об”єднання освітян – запорука майбутнього України.

Поділитися: