Черговий візит фахівців «Освіторії» до «Смарагдового міста»

0 comments

Фахівці ГС «Освіторія» психолог Ірина Сіткарьова і менеджер благодійних проектів і програм Ірина Плешакова знову завітали до «Смарагдового міста» у рамках програми профорієнтації. Метою впровадження програми є допомога підопічним «Смарагдового міста», серед яких навчається майже 50 учнів 11-го класу, підготуватись до здачі ЗНО і визначитись із напрямком своєї майбутньої професії вже у школі.

Оскільки попередні візити фахівців «Освіторії» виявили, що вихованцям інтернату не вистачає структурованого інформування щодо майбутнього вступу, спеціалісти підготували презентацію на тему ЗНО. Завдяки проведеному тренінгу учні отримали повну інформацію – перелік вищих навчальних закладів, умови вступу і проживання, розмір стипендії, попит на фахівців різних галузей та багато іншого. Вихованці були вдячні Ірині Плешаковій за цікавий тренінг із захоплюючими іграми та змістовними вправами.

Психолог Ірина Сіткарьова продовжила роботу з учнями за результатами тесту профорієнтації «Магеллано» – обговорювала отримані результати з кожним учнем окремо, аналізувала їх можливості та напрямки розвитку. Важливо, що у Ірини склалися довірливі і теплі стосунки з вихованцями інтернату, які діляться з фахівцем важливими для них аспектами і радяться щодо майбутнього вступу.

Також для старшокласників було проведено тренінг «Планування бюджету», адже багато хто з них переживає, що зовсім не впорається з самостійним життям. З допомогою «штучних грошей» Ірина навчала надзвичайно важливим життєвим тонкощам та пояснювала учням важливість планування бюджету. Учні з’ясували, що вчитись життю досить цікаво, особливо, коли долучаються справжні професіонали!

Поділитися: