Нow to give quality education to a children ? K.Fund and “Osvitoria” presented a new book “The Smartest Kids in the World”

Ukrainian edition of Amanda Ripley`s book “The Smartest Kids in the World” published in ukrainian language by Vasily Khmelnytsky K.Fund supported by NGO”Osvitoria”. The book was presented at public lecture by Global Education Expert Andreas Schleicher. 

Andreas Schleicher is Director for Education and Skills, and Special Advisor on Education Policy to the Secretary-General at the Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD) in Paris. Не is the one of the main characters and  sources for the book. During the lecture he analyzed the experience of OECD countries in improving the quality of schooling.

Андреас Шляйхер — директор департаменту освіти і навичок Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), один із головних героїв та основних джерел інформації для книжки «Розумники». На лекції він проаналізував досвід країн ОЕСР у підвищенні якості шкільного навчання. Шляйхер є розробником та куратором глобального тестування школярів PISA, яке виявляє загальний рівень критичного мислення підлітків у більшості країн світу. Саме результати цього тестування взяла за основу автор книжки Аманда Ріплі, обираючи країни для дослідження успішних освітніх систем. У 2018 році до тестування PISA нарешті долучиться й Україна.

«Ми бачимо з результатів PISA, що якість освіти залежить не від витрачених на неї коштів, а від тієї ваги, якої їй надає суспільство. І найбільше — від якості викладання. Часто ми спостерігаємо в країнах Східної Європи, що навчання передбачає просто репродукцію матеріалу уроку. Вчителі перевіряють, чи можуть учні повторити те, чого їх навчили. Тоді як реальний світ очікує від людей уміння робити висновки та застосовувати свої знання творчо для розв’язання нових завдань. Через це виникає провалля між тим, чого навчають у школі, і тим, що дійсно важить», — наголошує Андреас Шляйхер.

Книжка «Розумники» показує іноземні освітні культури з несподіваного боку та змушує читачів під іншим кутом подивитися на вітчизняну школу. Вона описує історії трьох американських підлітків, що поїхали за обміном до Фінляндії, Південної Кореї та Польщі й мали змогу навчатися в найсильніших школах світу. Детально вивчивши досвід країн, що лише за кілька років зробили неймовірний злет у якості освіти, Аманда Ріплі зробила вражаюче відкриття. Воно дозволяє будь-якій країні стати «освітньою супердержавою», де всі діти вчитимуться думати, робити власні висновки та бути успішними.

«Книга є корисною не лише для освітян, а й для батьків. Вона показує, якою має бути сучасна освіта, на що справді варто звертати увагу в навчанні дітей, і містить практичні поради. Наприклад, цікаво, що для навчальних успіхів дітей важливо читати їм, обговорювати прочитане або події в суспільстві, їхнє значення», — розповіла голова громадської спілки «Освіторія» Зоя Литвин.

З квітня «Розумників» можна буде придбати в книжкових крамницях.

Information

Vasyl Khmelnytsky’s fund – K.Fund – was set up to support projects related to education and the economy. Its key goal is to provide support for the sustainable development of an individual in education, information exchange, and in the search for and implementation of new ideas. We believe that having received high-quality education and  a chance to fulfil their potential in Ukraine the new generation will transform the country. K.Fund provides new opportunities for personal and professional growth.

Projects supported by K.Fund

 

Share This: