Про спілку

«Освіторія» — це неприбуткова громадська спілка, метою якої є розвиток та реформування освіти в Україні. Ми хочемо підняти сучасну українську освіту на міжнародний рівень, створити можливості для навчання дітей за передовими стандартами та поєднати кращі вітчизняні традиції викладання з найсучаснішими міжнародними освітніми техніками та інноваціями.

Метою «Освіторії» є розбудова освітньої галузі. Цьому сприяє широка направленість наших ініціатив: ми орієнтуємося на роботу з вчителями, учнями та їх батьками, співпрацюємо з урядовими установами, залучаємо до наших програм іноземних фахівців.

У співпраці з іноземними та міжнародними організаціями ми впроваджуємо нові технології та методи освіти, щоб надати українським педагогам можливість професійного розвитку, забезпечити їх освітніми інструментами нового покоління.

Серед наших ініціатив – відкриття шкіл, проведення всеукраїнських освітніх форумів, видача грантів на навчання для талановитих учнів і перспективних спеціалістів освітньої галузі.

Робота нашої команди базується на принципах взаємоповаги, командної співпраці та прозорості нашої діяльності. Ми – команда сучасних спеціалістів, зацікавлених у процвітанні української освіти та культури.